Utrudnienia na parkingach przy dworcu PKP oraz przy ul.Kołłątaja

Przy ulicy Dworcowej w Brzesku oraz na parkingach przy dworcu PKP Brzesko-Okocim w dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2016 roku utworzona zostaje tzw. „strefa buforowa”, której celem jest zapewnienie bezpiecznego podróżowania grup pielgrzymów specjalnymi pociągami oraz zapewnienie bezpieczeństwa podróży innym pasażerom  PKP korzystających z normalnych połączeń rejsowych.

W związku z tym z użytkowania zostają wyłączone parkingi przy dworcu PKP oraz przy ul. Dworcowej. Ustawione zostaną znaki zakazu wjazdu oraz parkowania. Wjazd na teren „strefy buforowej” będą miały tylko pojazdy ze specjalnymi identyfikatorami oraz mieszkańcy i samochody Poczty Polskiej.  Informujemy również, że na ulicy Kołłątaja (w rejonie dworca PKP) będzie wprowadzony w dniach 25.07.2016 r.-1.08.2016 r. zakaz zatrzymywania oraz postoju samochodów. Zakaz ten wprowadzony zostaje względu na obsługę ruchu autobusów przywożących pielgrzymów na stację kolejową. Przepraszamy wszystkich Państwa za utrudnienia.

Dla mieszkańców, którzy osobiście odbierać będą pielgrzymów z dworca PKP czynne będą parkingi znajdujące się przy ulicach Księdza Pękały i Na Górkach.

parking parking1

This entry was posted by Sitarz Zofia, on at and is filed under News. Comments are currently closed.