Budżet dla Mieszkańców 30000 zł

inwestycje2

  1. Ścianka wspinaczkowa dla dzieci w Buczu  50 tyś

W Buczu, w ramach budżetu obywatelskiego wykonano ściankę wspinaczkową wraz z nawierzchnią amortyzującą.

2. Plac rekreacyjno-zabawowy z siłownią zewnętrzną w Jadownikach-  49 984,80zł

Usytuowanie placy w centralnym miejscu wsi pomiędzy budynkami Domu Ludowego oraz remizy strażackiej zapewni doskonałe wykorzystanie placu do celów rekreacyjnych podczas okolicznych imprez w obu budynkach. Warto podkreślić, że obiekt jest monitorowany i tym samym bezpieczny. Kolejny budżet obywatelski już wkrótce. (zdj. jadowniki.pl)

inwestycje3

3. Nowoczesny plac rekreacyjny w Porębie Spytkowskiej – 42 034,05 zł

(zdj  MojeBrzesko.pl)

inwestycje4

4.  Plac w Mokrzyskach 44 787,50 zł

5. Montaż urządzeń siłowni zewnętrznej na osiedlu Okocimskie  32 547,95zł

Inicjatorami projektu był Zarząd Osiedla Okocimskie na czele z przewodniczącym Markiem Serwinem ,przy współpracy z pracownikami i lekarzami przychodni CenterMed sp. z o.o.. Podczas otwarcia ,burmistrz Grzegorz Wawryka  podkreślił dbałość samorządu o kondycję fizyczną i zdrowie mieszkańców gminy poprzez budowę  kolejnych obiektów sportowych, placów zabaw i plenerowych siłowni. Zachęcał  do uprawiania sportu i propagowania zdrowego stylu życia.

inwestycje5

6. Kurs samoobrony dla kobiet

Dnia 8 listopada na sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 2 rozpoczął się kurs samoobrony, który realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Na bezpłatny kurs zapisało się ponad 30 pań, które nauczą się zasad samoobrony, przez kilka godzin brać będą udział w zajęciach fitness.

inwestycje6

 

 

This entry was posted by Agnieszka Lechowicz, on at and is filed under Inwestycje. Comments are currently closed.